Шкіряні меблі протягом багатьох років не поступаються своїми позиціями. Вони добре виглядають, довго служать і не вимагають дорогого догляду. З недоліків відзначимо вартість - натуральна шкіра задоволення не з дешевих і раніше дозволити собі таку розкіш могли великі начальники та заможні люди. Проте сучасна промисловість упоралася з цією проблемою і шкіряні дивани та крісла міцно влаштувалися у приватних будинках, квартирах, а також у багатьох офісах. Поговоримо про те, якою буває шкіра для м'яких меблів, чим відрізняється, скільки коштує і де продається.
Що таке меблева шкіра?
Оббивна шкіра для меблів - це матеріал, який виготовляється зі шкур великої рогатої худоби, має велику корисну площу, високу стійкість до розривів та стирання, еластичність. Відповідь на запитання, скільки коштує шкіра для меблів, залежить від того, яку обробку пройшов матеріал. Розрізняють анілінову, напіванілінову з легкою корекцією та кориговану шкіру.
У першому випадку береться найякісніша сировина. На ній практично немає вад і зберігається природна мерея. Аніліновий барвник просочує всі шари шкіри, не закриває пори та не порушує її натуральний вигляд. Це найдорожчий матеріал, але дуже делікатний. Меблі потребують дбайливого відношення, вони бояться впливу жиру, вологи, а плями, які можуть з'явитися, погано виводяться.
Напіванілінова шкіра піддається більш серйозному шліфуванню, так само, як і в першому випадку, фарбується аніліновими барвниками, а зверху наноситься шар якогось захисного засобу. Таким чином виходить натуральна шкіра з покращеними технічними характеристиками. Вона стійкіше переносить щоденну експлуатацію, добре чиститься від нескладних плям, коштує дешевше, а виглядає при цьому дуже гідно.
Остання категорія – повністю коригована шкіра. Сировина для неї може бути з серйозними вадами - весь верхній шар зішліфовують, де потрібно, за допомогою шпаклівки нівелюють вади, фарбують, пігментують, тиснуть плитою для надання лицьовій поверхні малюнка, що імітує натуральну шкіру і покривають захисним шаром. Виходить міцний матеріал з гарною витривалістю, вологостійкістю, але не дихаючий і жорсткіший. Для підвищення повітропроникності та еластичності на матеріал може наноситися перфорація.
Перфорована шкіра використовується як елемент декору.
Який матеріал краще вибрати для виготовлення м'яких меблів?
Щоб визначитися, яка шкіра краща для меблів, потрібно оцінити:
- для якого приміщення вона призначена;
- яке навантаження передбачається.
При виготовленні дорогих кабінетних м'яких меблів найкраще підходить анілінова шкіра. Для крісла або дивана з цього матеріалу характерний презентабельний вигляд, приємний натуральний аромат. Меблі такого класу підкреслюють статус власника.
Напіванілінова шкіра для дивана в квартирі або приватному будинку - це вдале поєднання ціни та якості. Меблі добре витримують щоденне навантаження, за ними нескладно доглядати, а зовні вони не сильно відрізняються від попереднього варіанту.
У громадських місцях, де меблі експлуатуються активно, розумніше використовувати кориговану шкіру із захисним покриттям. Вона має підвищену зносостійкість, легко чиститься і коштує дешевше двох попередніх видів.
Де придбати меблеву шкіру?
Вибираючи, де купити шкіру для меблів, потрібно орієнтуватися на:
- асортимент;
- якість продукції;
- умови оплати та доставки;
- гарантії та ін.
Інтернет-магазин «Bahtarma» пропонує якісну продукцію від перевірених постачальників. Меблева шкіра продається цілими листами, можна купити половину чи чверть. На сайті продається все необхідне для виконання якісної перетяжки меблів:
- інструменти;
- нитки;
- голки для ручного та машинного шиття та ін.
Також ми пропонуємо хімію для догляду за шкірою. У магазині працює програма лояльності, доставка здійснюється кур'єрською службою НП.