Друзі! На нашому сайті у Вас є унікальна можливість оплатити замовлення кредиткою без комісій і відсотків в рамках пільгового періоду Вашої картки. Для цього просто виберіть онлайн оплату при оформленні замовлення.

Шкіра на відріз Bahtarma

Найчастіше магазини натуральної шкіри не практикують реалізацію матеріалу шматками. Тобто, в більшості випадків, вона продається цілісними шкурами або окремими топографічними частинами (шкури мають відповідні назви в залежності від частини тіла тварини). У такому випадку, клієнту доводиться купувати набагато більшу частину шкури, ніж потрібно.

Магазин "Бахтарма" пропонує купити шкіру на відріз. Для наших покупців ми відокремлюємо від шкури шматки бажаного розміру.

Кому може бути корисним купити шматки шкіри?

Шкіра шматочками - чудова альтернатива цілісним шкірам для тих, хто займається створенням дрібних шкіряних виробів. Це рішення буде доцільним для новачків, які тільки починають працювати зі шкірою, коли потрібно визначити свої можливості. Для майстрів невеликих аксесуарів чи сувенірів зі шкіри. Ну і, звичайно ж, для ремонту шкіряних виробів (взуття, одяг, сумки, ремені). Для того, щоб купити шматочки шкіри, при оформленні замовлення потрібно вказати бажану довжину і ширину.

Шкіра кайзер на відріз

Досить часто ми стикаємося з бажанням клієнтів купити шкіру кайзер на відріз. Чому саме кайзер? Це натуральна, м'яка шкіра, завтовшки 1,5-1,7 мм. Має ідеально рівну і гладку поверхню. Проходить 4 етапи: підготовка, дублення, двоїння, обробка. Саме на стадії дублення створюється пружність і пластичність шкіри. На етапі двоїння вона розрізається на кілька шарів, оскільки спочатку її товщина в середньому до 5 мм. Шкіра кайзер багата на відтінки: від ніжних бежевих тонів до насиченого фіолетового, бордового і т.д. Всі ці якості користуються великим попитом при виготовленні аксесуарів, футлярів, сумок і портмоне. Структура та пластичність шкіри кайзер спрощує процес роботи з нею. Ціна такого матеріалу відносно невисока, що є ще однією причиною його популярності серед інших видів шкіри.

Шкіра крейзі хорс на відріз

Купівля шкіри крейзі хорс шматочками також користується широким попитом. Докладніше про всі її властивості ми розповідаємо у нашому блозі. Вона також є гладкою, пружною, зносостійкою. Здатна самовідновлюватися. Як і кайзер, чудово підходить для виготовлення невеликих шкіряних аксесуарів, сумок та гаманців. Майстри виробів з такого матеріалу високо цінують його за бездоганну зносостійкість і вінтажний вигляд, який з'являється при використанні, завдяки висвітленням на вигинах.

Ми завжди прислухаємось до побажань наших клієнтів і тому реалізуємо різні види шкіри на відріз. Новачок Ви чи професіонал, магазин «Бахтарма» надасть найкращий матеріал для виготовлення Ваших виробів у тому розмірі, який Вам потрібний.