Друзі! На нашому сайті у Вас є унікальна можливість оплатити замовлення кредиткою без комісій і відсотків в рамках пільгового періоду Вашої картки. Для цього просто виберіть онлайн оплату при оформленні замовлення.

Кругла нитка для швейних машин Bahtarma

У виготовленні виробів з натуральної та штучної шкіри частина процесів зі зшивання деталей виконується на швейному обладнанні. Для цього використовуються спеціальні нитки. В інтернет-магазині «Bahtarma» можна купити нитки турецького та польського виробництва, призначені для роботи на швейних машинах. Вони відмінної якості, успішно застосовуються як на великих підприємствах, так і в невеликих майстернях.

Основні характеристики ниток для швейних машин

Для того щоб шов, отриманий за допомогою швейної машини, був якісним і міцним, потрібні особливі нитки. Поліестер - ідеальний матеріал для їхнього виробництва. Сучасна хімічна промисловість дозволяє випускати нитки, які мають такі властивості:

  • вони стійкі до розривів;
  • витримують високу швидкість руху голки;
  • складаються із безперервного волокна;
  • стійкі до розтягування під впливом вологи;
  • не заплутуються та не утворюють вузли;
  • інертні до солей, кислот та інших хімічних речовин.

Де використовуються круглі нитки для швейних машин?

Круглими нитками можна шити будь-які вироби зі шкіри, шкірозамінника, тканини. Нитки швейні розрізняються кольором і товщиною, що позначається номерами від 10 до 250 і вказує, для якого типу матеріалу призначена бобіна. Нитки з високим номером застосовуються для тонких тканин і чим нижче цей показник, тим товстішим повинен бути матеріал, що зшивається. У шкіряному виробництві активно використовуються два номери: 20 та 40. Інші артикули застосовуються значно рідше. Наприклад, нитки Титан 40 польського виробника вважаються найбільш ходовими. Це універсальний розмір для роботи з матеріалом середньої товщини, наприклад, шкіра Кайзер або Торіно, шкірозамінник. А турецький Gold Polydea №20 підходить для зшивання таких щільних товстих матеріалів, як ремінна шкіра, а також для виконання декоративних швів.

Довжина нитки Аріадна Титан дорівнює 1000 м у котушці, Gold Polydea - 1500 або 3000 м. Обидва виробники пропонують величезну палітру кольорів. Якщо вам потрібна порада щодо підбору товару та оформлення покупки, фахівці інтернет-магазину «Bahtarma» нададуть кваліфіковану допомогу. Також вони допоможуть з оформленням доставки замовлення практично до будь-якої точки України.