Друзі! На нашому сайті у Вас є унікальна можливість оплатити замовлення кредиткою без комісій і відсотків в рамках пільгового періоду Вашої картки. Для цього просто виберіть онлайн оплату при оформленні замовлення.
Bahtarma - інтернет-маркет шкіри
Новинки
Bahtarma

Bahtarma - магазин шкіри, інструментів та фурнітури для рукоділля

Виготовлення виробів зі шкіри є одним із найдавніших ремесел, якими займається людина. Ми пропонуємо долучитися до цього цікавого заняття та створити свій власний шедевр — від невигадливої ключниці до сумочки, якої точно не буде ні в кого більше. Все, що потрібне для творчості, є в нашому магазині. Консультанти допоможуть підібрати інструменти для роботи зі шкірою та підкажуть, на якому матеріалі зупинити свій вибір з урахуванням поставленого завдання. Крім цього, на сайті представлені викрійки, спецтканини, різні нитки для шиття, фурнітура, хімія для шкіри та навіть подарункові упаковки для створеного виробу на той випадок, якщо ви захочете його комусь презентувати.

Що ми пропонуємо майстрам хендмейду?

Товари, які представляє інтернет-магазин шкіри Bahtarma, однаково підходять як для професіоналів, так і для любителів. У нас ви отримаєте абсолютно все, що дозволить виконати повний цикл виробництва. Від вас потрібна лише ідея.

Нині купити шкіру в Україні не важко — вона продається і у звичайних магазинах, і в інтернеті, і на ринках. Але ми зацікавлені в тому, щоб ви вибрали саме нас, і тому в першу чергу орієнтуємося на якість — усі постачальники надійні та перевірені часом. Другим фактором, який має важливе значення, є асортимент, а точніше його різноманітність і регулярне оновлення. Натуральна шкіра, штучні матеріали, фурнітура та інструменти, які ми продаємо, добре себе зарекомендували протягом тривалого терміну. Також ми стежимо за новинками та регулярно представляємо їх покупцям.

Як зробити свій перший шкіряний виріб?

Для тренування та відточування навичок пропонуємо почати з чогось простого, що не вимагатиме великої кількості інструментів та сировини. Наприклад, щоб виготовити браслет або брелок, багато не потрібно. Досить купити шматки шкіри — це обрізки різного розміру, які мають ту саму якість, що й великі шкурки, але не потрібні для виготовлення габаритних виробів і коштують значно дешевше.

Виготовлення ременя може стати другим кроком на шляху до професійного кушнірства. Крім відповідного відрізу матеріалу, який вже має певну стандартну ширину, вам знадобиться фурнітура для шкіри:

Вибрати та купити шкіру для ременя, а також все інше, що знадобиться для його виробництва, можна самостійно на сайті інтернет-магазину «Bahtarma» або звернувшись за допомогою до наших спеціалістів.

З кожним наступним виробом зшитим власноруч поступово напрацьовується досвід і на зміну ключниці приходять складніші моделі. Наприклад, гаманець, портмоне чи візитниця. Для їх виготовлення недостатньо просто купити відріз шкіри потрібного розміру та форми з деякою кількістю фурнітури. Знадобляться навички крою та шиття, професійної обробки урізів тощо. Але перш за все, вам потрібна відповідна шкіра для гаманців. Купити її, а також необхідні інструменти та додаткові матеріали ви можете у відповідних розділах нашого сайту.

Наступним етапом у освоєнні професії шкіряника, часто стає пошиття сумки. Почати можна з простого шопера і, відточуючи майстерність, рухатись далі до складніших виробів. Вибір матеріалу для пошиття величезний. Популярні у майстрів Флотар, Крейзі Хорс, Кайзер, Torino та інші артикули. Незважаючи на те, що всі вони належать до категорії натуральна шкіра, ціни можуть суттєво відрізнятися. Не розгубитись в асортименті інтернет-магазину, грамотно вибрати та купити шкіру для сумок допоможуть наші консультанти.

Шкіра для професійних робіт

Освіжити сидіння в автомобілі самостійно, без належного рівня професіоналізму, непросто. І, мабуть, варто довірити цю справу фахівцям. Але вибрати та купити шкіру для авто у нашому магазині – це буде вірним рішенням. Сировина продається цілими шкурами і дозволяє обійтися мінімальною кількістю швів на готовому виробі, що є дуже важливим для комфортного сидіння в оновленому кріслі. Цим же критеріям відповідає меблева шкіра.

Крім перерахованого вище, у нас можна купити шкіру для пошиття одягу, взуття та аксесуарів. Вона відрізняється товщиною, методом дублення та обробкою поверхні, представлена в широкій колірній гамі і має різне походження - від великої рогатої худоби до рептилій.

Сучасні тенденції у шкіряній справі

У північних широтах, де взимку дуже холодно, вироби зі шкіри були необхідною умовою виживання людини. В останні роки в суспільстві поширюється рух проти використання натуральних матеріалів тваринного походження в одязі, взутті, сумках, аксесуарах і т.д. Інтернет-магазин «Bahtarma» не залишився осторонь світових тенденцій та враховує думку тих, хто виступає за гуманне ставлення до тварин. Тим більше, що сучасні технології дозволяють виробляти штучні матеріали, які не поступаються якістю натуральним, а за деякими показниками навіть перевершують їх. Ми пропонуємо нашим клієнтам купити екошкіру і тим самим долучитися до світових трендів. Екошкіра не токсична, легка в роботі та, що є великим плюсом, добре переносить низькі температури. Вона досить витривала, має високу стійкість до стирання і на дотик дуже нагадує натуральну. Не спеціалісту часто важко розрізнити, використовувалася натуральна шкіра для меблів, одягу та взуття чи екошкіра. Більш жорстку штучну шкіру часто називають словом "шкірзам". Він менш пластичний і часто має специфічний запах, але це не заважає його широкому використанню у швейному та шкіргалантерейному виробництві. Купити шкірозамінник для одягу, взуття, меблів, сумок і валіз ви можете на сайті нашого інтернет-магазину.

Який би виріб з натуральної чи штучної шкіри ви не вирішили пошити самостійно, у нашому магазині напевно знайдеться все, що потрібно для роботи. Звертайтесь, і ми із задоволенням станемо «співучасниками» творчого процесу, підкажемо, покажемо та допоможемо з вибором.