Друзі! На нашому сайті у Вас є унікальна можливість оплатити замовлення кредиткою без комісій і відсотків в рамках пільгового періоду Вашої картки. Для цього просто виберіть онлайн оплату при оформленні замовлення.

Шкіра Флотар на відріз Bahtarma

Код: 1053
В наявності
Відрізна Флотар - чорна матова 1.4 - 1.6 мм, м'яка
17.00 грн
Код: 0813
Знятий з виробництва
Відрізна Флотар - чорна 1.6 - 1.8 мм щільна
16.00 грн
Код: 0795
Знятий з виробництва
Відрізна Флотар - синя 1.6 - 1.8 мм щільна
16.00 грн
Код: 0798
Знятий з виробництва
Відрізна Флотар - зелена 1.6 - 1.8 мм щільна
16.00 грн

Шкіра Флотар (Флотер) - це матеріал, який користується стійкою популярністю у майстрів шкіряного виробництва у всьому світі. На сайті інтернет-магазину "Bahtarma" його можна знайти у відповідному розділі. В асортименті еластична глянцева або матова шкіра з м'якою бахтармою та різноманітною палітрою соковитих кольорів. Але головною особливістю Флотару є об'ємна текстура лицьової поверхні. Вона являє собою безліч комірок неправильної форми з опуклостями. За рахунок того, що в результаті обробки поверхня густо покривається зморшками, на ній практично неможливо зробити нові. Тому вироби із Флотару надовго зберігають початковий зовнішній вигляд. А якщо навіть з'являються нові заломи, то вони губляться в масі вже існуючих. Продається шкіра на відріз або цілим шматком, також її можна купити у вигляді обрізків.

Як одержують шкіру Флотар?

Основною сировиною для виробництва цього типу шкіри є шкури ВРХ. Існує два способи для того, щоб надати поверхні характерну текстуру: барабанний та тиснення плитою. Кожен з них має свої переваги та недоліки:

 1. У першому випадку шкіра обробляється в спеціальному барабані, оснащеному кулачками, де вона безперервно обертається, хаотично мнеться і згинається. Оскільки шкіра у кожної тварини неповторна, то згини та зморшки утворюють на поверхні абсолютно унікальний візерунок. У такий спосіб виготовляється преміальна шкіра Флотар. Вона досить дорога, тому що малюнок практично не дублюється і буває складно підібрати декілька однакових шматків шкіри для пошиття виробу. Пояснюється це тим, що різні ділянки в межах однієї шкіри суттєво відрізняються за щільністю: найбільший показник має чепрак, у той час як пашина та огузок найбільш рихлі. Отримані в результаті обробки барабанним способом комірки мають різний розмір, нерівномірний по товщині контур і відмінні за висотою опуклості. До того ж залишається багато обрізків, які не завжди підходять для роботи. Зі шкіри преміум класу виготовляються ексклюзивні сумки, гаманці, взуття знаменитих і дорогих брендів.
 2. Другий спосіб обробки дозволяє отримати шкіру Флотар із абсолютно однаковим малюнком у всій партії. Все, тому що виконується цей процес за допомогою тиснення у спеціальному пресі. Сировина для такого Флотару може мати невеликі вади у вигляді природних складок і подряпин, іноді виробники використовують спилок - другий шар, отриманий після розрізання шкіри. Це робить тиснений Флотар менш дорогим, але досить якісним матеріалом, який широко застосовується як галантерейна шкіра. На першому етапі обробки лицьова поверхня покривається найтоншим шаром високоякісного поліуретану. Потім шкіра поміщається у спеціальний прес із пластиною для тиснення. Візерунок виходить рівний і однаковий на всій площі поверхні, а поліуретан додає матеріалу зносостійкості та міцності.

Де застосовується Флотар?

Флотар – це шкіра, придатна для пошиття будь-яких виробів. Все залежить від фантазії дизайнера. У нашому інтернет-магазині ви можете купити шкіру для:

 • сумок, у тому числі популярних шопперів;
 • гаманців та портмоне;
 • рюкзаків;
 • ключниць та інших дрібних предметів;
 • папок та обкладинок;
 • прикрас;
 • предметів інтер'єру;
 • одягу;
 • взуття та ін.

Флотар, як і краст, часто використовують майстри-початківці в якості матеріалу для свого першого виробу. З ним приємно та легко працювати, за рахунок оригінальної текстури речі з Флотару за умовчанням добре виглядають.

У нас є все необхідне для того, щоб ви могли спробувати свої сили у професії шкіряника. Потрібно тільки зайти на сайт «Bahtarma» і, наприклад, купити шкіру для гаманця на відріз і відповідну готову викрійку - це дозволить відточити навички роботи і не витратити при цьому занадто багато грошей. Крім того, у нас продаються інструменти для роботи, нитки, фурнітура та різноманітна хімія для шкіри. Якщо ви новачок, то спеціалісти інтернет-магазину допоможуть з вибором товару, оформленням покупки та проконсультують щодо доставки.

Флотар - це щільна, гнучка шкіра з тисненим візерунком на лицьовій стороні. Вона випускається у матовому виконанні та з легким глянцем, за вартістю буває преміум класу та у бюджетному варіанті. Але за будь-якою натуральною шкірою, будь то Flotar, Крейзі Хорс, рептилія або інший артикул, потрібен певний догляд. Завдання полягає в очищенні від бруду та пилу, підтримці кольору, м'якості та еластичності. Матову або напівматову шкіру можна:

 • протирати злегка змоченою у чистій воді бавовняною тканиною (не використовувати покупні вологі серветки!);
 • висушувати лише природним способом;
 • очищати від пилу сухою м'якою щіточкою;
 • відновлювати еластичність та пом'якшувати поверхню використовуючи спеціальні засоби для догляду за шкірою;
 • захищати від попадання пилу, бруду та вологи за допомогою розроблених для цього типу шкіри спреїв.

Вибір шкіри для пошиття сумки залежить від призначення майбутнього виробу, передбачуваних умов використання, розміру та дизайнерських ідей автора: кількості дрібних деталей, тиснення чи карвінгу, фурнітури тощо. Загальним правилом вважається, що матеріал для зовнішніх деталей має бути товщиною 2-2,5 мм, внутрішні кишені та відділення виконуються з більш тонкої шкіри - приблизно 1,2 мм, проте допустимі й інші товщини. Для сумки, якою передбачається користуватися щодня, підходить Флотар. Це щільна зерниста шкіра з цікавою лицьовою поверхнею та різноманітною колірною палітрою. Флотар буває преміум класу (отриманий барабанним способом) та бюджетний, коли візерунок утворений методом тиснення. Також для сумок використовують недорогий вид шкіри – спилок. Для його отримання, краст на спеціальному устаткуванні розрізають на декілька шарів. Рихла лицьова поверхня полотна покривається поліуретановою сумішшю і виходить імітація, дуже схожа на натуральну. Крім того, покриття надає спилку певну міцність, при цьому зберігається натуральне походження матеріалу та шкіряна текстура. Сумки виглядають добре, але коштують значно дешевше.

Флотар (або Флотер) – це шкіра з тисненням у матовому виконанні або з невеликим глянцем. Тиснення являє собою унікальний пористий візерунок на лицьовій поверхні. Комірки мають неправильну форму з опуклостями всередині. Виходять вони за рахунок тиснення важкою плитою (бюджетний варіант), або обробкою в спеціальному барабані з кулачками. Другий варіант - це преміальна шкіра, ціна якої значно вища, ніж у першому випадку. Флотар з барабанною обробкою завжди матиме унікальний візерунок, оскільки він залежить виключно від структури конкретної шкіри, природних дефектів, заломів, зморшок та шрамів.