Друзі! На нашому сайті у Вас є унікальна можливість оплатити замовлення кредиткою без комісій і відсотків в рамках пільгового періоду Вашої картки. Для цього просто виберіть онлайн оплату при оформленні замовлення.

Хімія для шкіри Bahtarma

Натуральна шкіра – матеріал, який прослужить Вам довгі роки, не втрачаючи своїх естетичних властивостей та якостей, якщо правильно про нього подбати. Він вимагає професійної обробки, спеціального фарбування та певної обережності у склеюванні шкіряних елементів.

Купити хімію для шкіри у спеціалізованому інтернет-магазині «Бахтарма» – це забезпечити своїм виробам максимальну довговічність.

Що надає наш асортимент хімії для шкіри?

Грамотне використання спеціальних хімічних засобів надасть Вашим виробам завершеного вигляду, акуратності та привабливості. Досвідченому майстру вже давно відомі всі види допоміжних засобів, а ось новачкові може бути складно розібратися. Спробуймо зробити це разом.

Отже, розділ "Хімія для шкіри". Що для чого?

  • Грунтовка для шкіри. Застосовується на етапі підготовки матеріалу до фарбування. Виконує функцію очищення та знежирення. Забезпечує рівномірне поглинання фарби. Подовжує термін покриття.
  • Клей для шкіри. Гарант міцного та якісного склеювання фрагментів шкіри.
  • Фініш для шкіри. Може бути глянцевим чи матовим. Захищає шкіру від ушкоджень, а її структуру робить більш виразною.
  • Просочення для шкіри. Важлива речовина для виробу. Пом'якшує, просочує, забезпечує йому водовідштовхувальні властивості. Не впливає на повітропроникність продукту. Запобігає появі сольових плям на взутті.
  • Фарба для шкіри. Вірний помічник у питанні «як пофарбувати шкіру». Фарбує матеріал у потрібний колір. Може бути проникаючою та поверхневою. Проникаюча призначена для повної зміни кольору виробу, а поверхнева служить для видалення незначних пошкоджень сировини, іноді застосовується в художніх цілях.
  • Віск для шкіри. Пом'якшує виріб або сировину після фарбування. Забезпечує йому натуральний блиск. Якщо Вам потрібно купити карнаубський віск в Україні, інтернет-магазин «Бахтарма» з радістю Вам допоможе.

Тут Ви знайдете всю потрібну хімію для шкіри, яка зробить Ваші вироби не тільки більш естетичними, а й збереже їх первісний вид на довгі роки.