Друзі! На нашому сайті у Вас є унікальна можливість оплатити замовлення кредиткою без комісій і відсотків в рамках пільгового періоду Вашої картки. Для цього просто виберіть онлайн оплату при оформленні замовлення.

Хімія для шкіри Bahtarma

Для того щоб виріб з натуральної шкіри прослужив своєму власнику довго і при цьому зберіг зовнішній вигляд та якість, за ним потрібно регулярно доглядати. Причому робити це бажано правильно з використанням спеціальних засобів. У розділі «Хімія для шкіри» інтернет-магазину «Bahtarma» у широкому асортименті представлена продукція від провідних світових виробників, яка допоможе впоратися з поставленим завданням.

Яка хімія для шкіри представлена в нашому магазині?

Створення виробу з натуральної шкіри включає кілька етапів, кожен з яких вимагає певного виду обробки матеріалу за допомогою хімічних засобів. Серед них:

  • грунтовки;
  • пом'якшувачі;
  • фарби для урізу;
  • фарби та крем-фарби для шкіри;
  • клеї для шкіри;
  • засоби для урізу та бахтарми;
  • пасти для карвінгу;
  • фінішні засоби для шкіри;
  • різні види воску та ін.

Застосування спеціальної хімії для натуральної шкіри

Коротко про те, навіщо потрібні деякі позиції з розділу «Хімія для шкіри».

Грунт - спеціальний засіб, який наносять перед тим, як матеріал фарбуватиметься. Завдяки високому ступеню адгезії, глибоко проникає у шкіру. Фарба лягає на підготовлену поверхню рівномірніше.

Фарба для шкіри та для урізу забезпечує різноманітність кольорів. Фарбується будь-яка шкіра - комбінованого дублення, хромового, рослинного.

Клей для шкіри забезпечує надійне з’єднання деталей виробу між собою. Буває різним за складом та призначенням.

Восками обробляють поверхню для того, щоб надати матеріалу такі якості, як еластичність, вологостійкість. Наприклад, шкіра хромового дублення Крейзі Хорс відрізняється тим, що вона має унікальний зовнішній вигляд саме через глибоке насичення тугоплавкими восками.

Апретури – це спеціальні суміші, якими обробляють фарбовані матеріали, щоб пігмент не переходив на інші поверхні – одяг, тіло тощо. Шкіряний шнур без такої обробки залишатиме сліди.

Паста для карвінгу від торгової марки SEIWA містить у складі олійну фарбу, воски, пігменти та інші речовини. З її допомогою візерунок насичується фарбами, а стійкість пасти до дії УФ не дає йому вигоряти. Для подібного декору найкраще підходить шкіра рослинного дублення.

Кожна торгова марка пропонує свою лінію засобів для обробки шкіри. Деяка хімія відноситься до універсальних і підходить для різних видів натурального та штучного матеріалу. Інша створена під певний артикул чи частину виробу. Наші консультанти допоможуть розібратися в різноманітності пропозицій та порадять, яка потрібна для виконання конкретного завдання. Також вони розкажуть, що можна купити тільки за передоплатою, а які позиції доступні післяплатою. Доставка товару здійснюється кур'єрською службою Нової пошти.