Друзі! На нашому сайті у Вас є унікальна можливість оплатити замовлення кредиткою без комісій і відсотків в рамках пільгового періоду Вашої картки. Для цього просто виберіть онлайн оплату при оформленні замовлення.

Пряжки Bahtarma

Пряжки – це важливий аксесуар для виробів зі шкіри та не тільки. Функціонально вони призначені для застібання та фіксації окремих деталей. Але крім цього, пряжки служать акцентом, дизайнерським елементом, а іноді навіть знаком відмінності або приналежності до певного кола людей. Розрізняють ремінні, сумкові, іміджеві, а також пряжки для ремінця годинника.

Де застосовуються і чим відрізняються пряжки?

Найбільш часте застосування пряжок - у ременях. Класична ремінна пряжка складається з рамки і шпенька, який вставляється в отвір на ремінній стрічці. Найчастіше зустрічаються пряжки, у яких шпеньок один, але є вироби, де їх два чи більше. Крім кількості шпеньків, пряжки розрізняються:

  • за формою – вони бувають круглі, квадратні, овальні, прямокутні, довільної форми, з «баранчиками»;
  • за матеріалом - виготовляються з металу, пластмаси, дерева, епоксидної смоли та ін.;
  • за застосуванням – для сумок, рюкзаків, ременів, наметів, чохлів, годинників, взуття тощо.
  • за типами застібок - традиційні зі шпеньком, магнітні, кулачкові, роз'ємні, пряжка «метелик», застібки з використанням гачка або двох D-подібних напівкілець.

Зазвичай біля пряжки встановлюють тренчик для ременя (ще його називають шлевкою). Він слугує для додаткової фіксації вільного краю ремінної стрічки. Іноді фурнітура випускається набором - в комплект, крім пряжки для ременя, входить наконечник і шлевка для ременя. Усі деталі набору виконані з одного матеріалу та становлять закінчену композицію.

Ремінні пряжки застосовуються також у сумках, рюкзаках, одязі, взутті і т.д.

Пряжка для ремінця годинника - це маленька копія ремінної. Вона легка, виготовлена ​​з якісного металу, стійка до корозії. Важливо, щоб деталь була безпечною для здоров'я і не викликала алергічної реакції при контакті металу зі шкірою. В інтернет-магазині «Bahtarma» представлені годинникові пряжки шириною від 16 до 24 мм в різному кольоровому виконанні.

Пряжка для сумки, валізи, клатчу, гаманця, чохла, барсетки та портфеля - це спеціальний замок, що складається з двох деталей. Обидві частини легко монтуються на виріб та представлені у кількох колірних рішеннях. Найбільш поширені замки двох типів:

  • пружинна клямка;
  • поворотна клямка.

Чому варто купувати пряжки у нашому магазині?

В інтернет-магазині «Bahtarma» представлена ​​фурнітура гідної якості від перевірених виробників. Широка кольорова гама і асортимент, що постійно поповнюється, дозволяють легко підібрати необхідні матеріали для творчості. У разі потреби ви завжди можете отримати консультацію наших фахівців.