Друзі! На нашому сайті у Вас є унікальна можливість оплатити замовлення кредиткою без комісій і відсотків в рамках пільгового періоду Вашої картки. Для цього просто виберіть онлайн оплату при оформленні замовлення.

Фурнітура Bahtarma

Фурнітура — це невід'ємний елемент будь-якого виробу з натуральної або штучної шкіри. Спеціальні пристрої з металу і пластику не просто виконують завдання технічного характеру, але також служать прикрасою, відмінним знаком як, наприклад, відомі логотипи відомих брендів на кнопках, бігунках блискавок, текстильних стрічках і т.д. Якісна пластикова та металева фурнітура від перевірених часом виробників в асортименті представлена в інтернет-магазині «Bahtarma».

Різновиди фурнітури для шкіряних виробів

Фурнітурі присвячено окремий розділ на нашому сайті. Будь-яка деталь може бути використана за своїм прямим призначенням, а може слугувати для декорування. Колірна гама, в якій виконані вироби, включає нікель та чорний нікель, антик, латунь, золото. Коротко розповімо про асортимент нашого інтернет-магазину:

 • Кнопки та магніти. Основна функція цих предметів - швидко і зручно закривати або відкривати щось, тому вони часто використовуються як фурнітура для сумок, одягу та взуття. Кнопки бувають звичайні та магнітні, також є потаємні магніти. Спеціальні пристрої для встановлення кнопок продаються в нашому магазині в розділі зі встановлювальними інструментами.
 • Гвинти призначені для з'єднання деталей один з одним. На шляпці є шліц для викрутки, що дозволяє за потреби розкрутити гвинт і повернути його на місце. Наприклад, це зручно у разі, якщо потрібно вкоротити ремінну стрічку. Як варіант, випускаються гвинти з капелюшками-гачками. Їх, зокрема, використовують там, де потрібна шнурівка — черевики, кросівки, амуніція байкерів і т.д.
 • Пряжки випускаються для сумок і ременів, для ремінців та взуття. Часто їх використовують як прикрасу. Усі вони різняться розміром, формою, матеріалом.
 • Прижими та ключниці. Про призначення цих виробів говорить їхня назва: прижим - це органайзер для купюр, а ключниця, у свою чергу, ключів. Механізм прижимів буває двох видів: відкидний чи пружинний. Ключниці розрізняються кількістю карабінів: зазвичай їх від 3 до 6 штук.
 • Хольнітени (у народі - заклепки) ми звикли бачити на кишенях джинсів. Хольнітени ставлять у тих місцях, де з'єднуються кілька шарів матеріалу або там, де передбачається збільшене навантаження на розрив. Металева фурнітура для одягу чудово справляється із завданням зміцнення слабких місць та часто несе на собі інформацію про бренд.
 • Карабіни, кільця, півкільця та перетяжки. Кожна з цих позицій має декілька варіантів виконання:
  • кільця бувають сполучні та брелкові;
  • перетяжки - з нерухомою серединкою та з рухомою;
  • рамки із закругленими кутами та з прямими;
  • карабіни відрізняються не лише за формою, а й за механізмом відкриття.
 • Люверси для одягу роблять краї функціональних отворів міцними, бувають різних діаметрів, складаються з двох деталей і акуратно виглядають з обох боків виробу. Блочки виконують ту ж функцію, але складаються з однієї деталі і використовуються в тому випадку, якщо виворіт виробу не видно.
 • Блискавки та бігунки. Блискавки є потаємні та відкриті, певного розміру та в рулоні, роз'ємні та нероз'ємні, спіральні та тракторні. Розрізняються за матеріалом, з якого виконаний сам механізм і бігунок. Використання пластмаси дозволяє випускати застібки такого ж кольору, як і текстильна стрічка, до якої вони кріпляться. Блискавки широко використовуються як фурнітура для взуття, одягу, сумок, гаманців тощо.
 • Ремінні стрічки текстильні використовують як ручки та лямки, для ущільнення зрізу або шва, для виготовлення ременів та як декоративний елемент.
 • Фастекси — замки для швидкого застібання та розстібування з широкою сферою застосування: ремені, сумки, рюкзаки, намети, спортивне спорядження та багато іншого. Підбираються під ширину та колір ремінної текстильної стрічки.

У виробників речей з натуральної шкіри перевагою користується фурнітура з металу, а ось пластик відмінно поєднується з синтетичними матеріалами. Встановлення деяких предметів не вимагає якихось спеціальних пристроїв, а для інших вони потрібні. Визначитись з вибором та купити все необхідне допоможуть консультанти сайту «Bahtarma». Замовлення, оформлені через наш інтернет-магазин фурнітури, натуральної шкіри, інструментів, спеціальної хімії та інших товарів для рукоділля, доставляються Новою Поштою по всій Україні.