Друзі! На нашому сайті у Вас є унікальна можливість оплатити замовлення кредиткою без комісій і відсотків в рамках пільгового періоду Вашої картки. Для цього просто виберіть онлайн оплату при оформленні замовлення.

Ремінна шкіра Bahtarma

«Bahtarma» - інтернет-магазин шкіри та фурнітури, пропонує покупцям таку категорію товарів, як ремінна шкіра. Це якісний натуральний матеріал, який одержують із певної частини шкіри тварини. У нас можна купити шкіру рослинного дублення, хромового та регенеровану.

З якої сировини виготовляють ремінну шкіру?

Для виробництва ремінної шкіри використовуються шкіри ВРХ (буйвол, бик, корова тощо). Кращою вважається теляча - вона досить міцна, але гнучкіша та еластичніша, ніж матеріал з дорослих особин. З точки зору топографії шкіри, правильною частиною для отримання заготовки для ременя є чепрак. Саме з нього отримують якісне полотно: рівне, без вираженого перепаду товщини і дефектів на лицьовій поверхні.

Основні характеристики ремінної шкіри

Шкіра для ременів повинна відповідати певним вимогам, серед яких:

  • товщина в середньому від 3 до 4,5 мм, але не менше ніж 2,5 мм;
  • гнучкість та еластичність;
  • висока стійкість на розрив;
  • зносостійкість.

Заготовка чи цілий шматок?

Вибір розміру матеріалу залежить від завдання, яке стоїть перед майстром. Початківцям і тим, хто має намір шити одиночний виріб, цілком підійде шкіряна стрічка. Заготовки зі шкіри, які ми продаємо, в основному мають стандартні розміри:

  • ширина від 3 до 4,5 мм;
  • довжина від 110 до 150 мм.

Досвідчені майстри можуть вибрати цілий шматок чепрака або його половину та викроїти кілька виробів за власними параметрами.

Сайт Інтернет-магазину «Bahtarma» підбирає асортимент таким чином, щоб будь-хто міг придбати потрібний товар для виконання повного циклу з пошиття виробу. У нас можна купити шкіряний матеріал для виготовлення ременя, а також пробійник необхідного розміру для підготовки до виконання якісного шва, нитки, голки, гвинт ремінний, пряжку, засіб обробки торців та багато інших корисних речей. Наші консультанти будь-яким зручним способом допоможуть з вибором, оформлять покупку та оплату, підкажуть щодо доставки.