Друзі! На нашому сайті у Вас є унікальна можливість оплатити замовлення кредиткою без комісій і відсотків в рамках пільгового періоду Вашої картки. Для цього просто виберіть онлайн оплату при оформленні замовлення.

Інструмент Bahtarma

Вміння працювати зі шкірою – це мистецтво. Якщо Ви зробили вибір на користь пошиття виробів з такої благородної та міцної сировини, то Вам обов'язково знадобляться спеціальні інструменти для шкіри. Завдяки їм - матеріал стає більш покірним, а результат - бездоганним. Як результат, Ви отримуєте бажаний якісний виріб з мінімальними витратами часу.

В інтернет-магазині "Бахтарма" є все для роботи зі шкірою. Професіонал Ви або фахівець-початківець — серед безлічі наших позицій кожен обов'язково знайде те, що потрібно.

Які інструменти для шкіри варто придбати?

Єдиного певного списку не існує, оскільки різноманітність шкіряних виробів є досить широкою, а це означає, що залежно від виду напрямку, набір необхідних інструментів може бути різним. Але все ж таки, ми спробуємо розповісти які саме інструменти будуть корисні кожному.

 1. Кризер для шкіри (розмітчик, біговщик). Використовується для паралельної розмітки та декоративного оздоблення матеріалу. Надає виробу красивого завершеного вигляду при нанесенні біговки паралельно краю. (Біговка - декоративна смужка вздовж шва).
 2. Дисковий ніж для шкіри. Застосовується для безперешкодного розкрою сировини. Шкіра не збирається та не тягнеться. Не можна порівняти з ножицями або канцелярським ножем. Цей інструмент досить гострий і може розрізати кілька шарів матеріалу, не зміщуючи його.
 3. Розмічальне колесо для шкіри. Використовується для нанесення на шкіру розмітки під майбутній шов. Таким чином вона буде акуратною та точною. Розмічальний інструмент є одним із найбільш популярних.
 4. Штампи для шкіри. Служать для художньої обробки. Перетворюють будь-який виріб на вишуканий завдяки нанесенню красивих візерунків. Легкий і швидкий спосіб зробити будь-який аксесуар унікальним і незабутнім. Малюнок наноситься шляхом тиснення.
 5. Слікер для шкіри. Служить для фінального полірування країв матеріалу, що захищає шкіру від руйнування. Вироби стають приємнішими на дотик і акуратнішими візуально.
 6. Інструменти для встановлення кнопок. Для цього Вам знадобиться набір інструментів під фурнітуру потрібного діаметра. З ним Ви зможете встановлювати кнопки на будь-які шкіряні вироби. До нього входять:
 • Стрижень для розклепування кнопок;
 • Пристосування для заклепування нижньої частини кнопок;
 • «П'ятачок» для розклепування верхньої кнопки та нижньої її частини.

До цього набору також рекомендуємо придбати пробійник для отвору під кнопку.

Як обрати пробійник для шкіри?

Не відходячи від теми інструментів першої необхідності, відповідаємо на запитання клієнтів.

Пробійник справді значущий інструмент у роботі зі шкірою. Існує кілька його видів, вивчивши їх та відштовхуючись від своїх цілей, Ви обов'язково визначитеся з вибором.

Види пробійників:

 • Рядкові. Створюють ряд отворів для рівного рядка.
 • Фігурні. Овал, квадрат, краплеподібні або круглі отвори висікаються саме цим інструментом.
 • Торцювальники. Служать для вирубки торців та закруглених кутів. На виробах створюється гарна рівна геометрія. Процес обробки торців та кутів стає більш простим та швидким.
 • Для отворів під фурнітуру. Потрібний інструмент для прискорення процесу створення отвору під кнопки. Він забезпечує акуратність та точність.
 • Револьверні. Використовуються для висікання великої кількості круглих отворів різного діаметру, без застосування молотка.

В інтернет-магазині «Бахтарма» Ви знайдете весь інструмент для роботи зі шкірою як для початківців, так і для професіоналів. Ми допоможемо заощадити Ваш час. І нехай процес роботи зі шкірою Вас радує не менше ніж результат.