Друзі! На нашому сайті у Вас є унікальна можливість оплатити замовлення кредиткою без комісій і відсотків в рамках пільгового періоду Вашої картки. Для цього просто виберіть онлайн оплату при оформленні замовлення.

Як правильно доглядати за екошкірою?

Bahtarma
Як правильно доглядати за екошкірою?
20.12.2024
146
Зміст статті:
  1. Що може статися з екошкірою?
  2. Як довше зберегти виріб у гарному стані?
  3. Як і чим рятувати екошкіру?

Кожна нова річ з екошкіри обов'язково проходить передпродажну обробку. І не важливо, фабричне це виробництво чи невелика майстерня — виріб до покупця потрапляє в ідеальному вигляді та хочеться, щоб відчуття новизни нікуди не зникало. Насправді це завдання нескладне, особливо якщо знати деякі правила.

Що може статися з екошкірою?

Екошкіра є високотехнологічним матеріалом із чудовими споживчими властивостями. Але як би акуратно з нею не поводилися, виріб з часом втрачає привабливий зовнішній вигляд.

  • з'являються плями;
  • утворюються заломи;
  • втрачається блиск та свіжість;
  • розтріскується верхній шар.

Як довше зберегти виріб у гарному стані?

Поради, як доглядати за екошкірою, щоб вона не тріскалася і добре виглядала можна звести до вирішення двох питань:

  1. Як правильно зберігати екошкіру? Для будь-яких речей з цього матеріалу важливо не допускати пересихання, потрапляння прямих сонячних променів, механічних пошкоджень лицьового шару та контакту з агресивним середовищем. Одяг потрібно зберігати на плічках, а не на гачку. І не складати, тому що утворюються складки та заломи.
  2. Чим обробляти дермантин та інший шкірозамінник? Для захисту виробів від забруднень та запобігання пересиханню створені засоби для догляду за екошкірою: спреї, пасти, просочення. У їх складі зазвичай є силікон, засоби наносять на лицьову сторону, м'яко розподіляють по поверхні, а надлишки видаляють м'якою серветкою.

Як і чим рятувати екошкіру?

Важливо! Перед тим як розпочати реанімацію постраждалої речі з екошкіри необхідно обов'язково протестувати засіб десь у непомітному місці. Шукаємо ці місця з внутрішньої сторони виробів: підворіття, тильна сторона відкладного коміра, кишені. Не варто викидати зразок матеріалу, що додається до покупки. Якщо ж виріб виготовлено на замовлення в майстерні, потрібно обов'язково взяти кілька обрізків, що залишилися при розкрої.

Для щоденного догляду та позбавлення від невеликих забруднень використовують:

  • мильний розчин (господарське мило, засіб для посуду тощо);
  • засіб для зняття макіяжу;
  • розчин нашатирного спирту.

Застарілі плями можна видалити кремоподібним засобом для кухні або абразивною зубною пастою.

Буває, що світла екошкіра пожовтіла. Що робити у такому разі? Іноді може допомогти обробка плям лимонним соком чи розчином лимонної кислоти.

Лак для волосся ідеально видаляє сліди від звичайної ручки. Достатньо розпорошити його на забруднення та протерти серветкою.

Якщо потрібно розгладити шкірозамінники, то згини можна:

  • відпарити (пристрій потрібно тримати на достатній відстані);
  • прогладити праскою на делікатному режимі, вимкнувши подачу пари. Робити це обов'язково через кілька шарів бавовняної тканини, не можна затримуватись на одному місці та розтягувати шкіру.

Взуття, сумка або куртка з екошкіри. Як прати такі вироби і чи можна це робити в принципі? Якщо немає особливих вказівок, можна. Температурний режим повинен бути не вище 30°С, без віджиму або на низьких обертах.

Чим не можна чистити екокожу?

Категорично заборонено використовувати:

  • абразиви;
  • бензин та іншу агресивну хімію;
  • високі температури.

Екошкіра заслужено займає своє місце в нашому житті нарівні з натуральною. Матеріал має головну і незаперечну перевагу, що йде в ногу зі світовими трендами — при його виготовленні не постраждала жодна тварина. Магазин «Бахтарма» пропонує широкий вибір як екошкіри, так і засобів для догляду за нею.

Рекомендовані товари
Bahtarma
Схожі статті
Bahtarma