Друзі! На нашому сайті у Вас є унікальна можливість оплатити замовлення кредиткою без комісій і відсотків в рамках пільгового періоду Вашої картки. Для цього просто виберіть онлайн оплату при оформленні замовлення.

Анілінова шкіра: переваги та недоліки матеріалу

Bahtarma
Анілінова шкіра: переваги та недоліки матеріалу
18.03.2024
Зміст статті:
  1. Що таке анілінова шкіра?
  2. Як розпізнати анілінову шкіру?
  3. Де застосовують анілінову шкіру?
  4. Догляд за аніліновою шкірою: так чи ні?

Анілінова шкіра традиційно вважається однією з найдорожчих та якісних. Це визначення правильне, проте найчастіше під цією назвою продають не зовсім те, на що розраховує покупець. Спробуємо розібратися, що таке анілінова шкіра і як її виробляють, зупинимося на позитивних якостях матеріалу та його недоліках, а також поговоримо про догляд за досить дорогим продуктом. Паралельно звернемо увагу на найближчого конкурента – напіванілінову шкіру.

Що таке анілінова шкіра?

Анілінової називається шкіра, пофарбована розчинними органічними барвниками проникаючої дії. Це на 100% лицьова шкіра, для виготовлення якої беруться тільки якісні шкіри ВРХ без дефектів і без будь-яких механічних впливів. Аніліновий барвник проникає всередину шкіри та фарбує краст на всю глибину, не впливаючи на структуру матеріалу. Шкіра з аніліновим наскрізним фарбуванням, але з додатковими коригуваннями називається напіванілінової. Вона може піддаватися:

  • невеликому шліфуванню проблемних ділянок;
  • обробці додатковим пігментуванням;
  • іноді тисненням пилоподібною плитою;
  • покриттям тонким шаром лаку;
  • поліруванню для надання глянцевого вигляду.

Як розпізнати анілінову шкіру?

Щоб зрозуміти, яка саме перед нами шкіра, перше, що потрібно зробити, це подивитися на цінник. Сировиною для анілінової шкіри є практично ідеальні шкіри телят і молодих корів і це накладає відбиток на вартість такого матеріалу - він дорогий вже зі старту. Друга дія – це візуальний огляд. Справжня анілінка має кілька характерних рис:

  • у неї злегка нерівномірне забарвлення;
  • абсолютно нетронутий сосочковий шар;
  • на лицьовій стороні практично немає вад або вони непомітні;
  • шкіра дуже м'яка та еластична.

І третій спосіб, який працює, але його не завжди можна застосувати, це вплив на шкіру вологою та олією. Навряд чи в магазині хтось дозволить протестувати річ із значним цінником, але не зайвим буде знати, що якщо капнути на шкіру водою, то на якісному матеріалі вона вбереться приблизно за 30 секунд і на місці впливу залишається пляма.

Напіванілінова шкіра зовні дуже схожа зі своєю преміум-сестрою, але відрізнити її легко за деякими ознаками:

  • на ній менш виражений малюнок мереї;
  • трапляються затерті точки - місця розташування фолікул;
  • присутній додатковий шар захисного засобу;
  • колір лицьової сторони трохи відрізняється від кольору бахтарми.

Де застосовують анілінову шкіру?

З анілінової найчастіше шиють парадно-вихідні речі – одяг, взуття, деяку галантерею не для повсякденного використання. Ця шкіра дуже ніжна і при щоденному контакті з дратівливими факторами на зразок вологи, бруду, жирних косметичних засобів вона довго не проживе.

Напіванілінова застосовується набагато ширше і з неї можна зустріти також одяг, сумки, гаманці та іншу галантерею. У взуттєвій промисловості вона може використовуватися, але варто врахувати, що через покриття лицьової сторони фінішними засобами, матеріал не дихає.

Догляд за аніліновою шкірою: так чи ні?

Догляд за цією шкірою - один із найскладніших заходів. Для підтримки виробів у належному вигляді не підійдуть звичні засоби, які у широкому асортименті представлені на ринку та, конкретно, у нашому інтернет-магазині Bahtarma. Обробку потрібно виконувати спеціальними спреями у суворій відповідності до інструкції:

  • тримати виріб вертикально;
  • розпорошувати засіб перпендикулярно до виробу;
  • дотримуватися відстані (зазвичай не менше 30 см).

Анілінове фарбування використовується при створенні інших артикулів. Наприклад, Флотар, Nappa або Крейзі Хорс - фарбована шкіра, яка рясно насичена оліями та восками. Її обличчя темніше за нижні шари і при згинанні виходить ефект pull up. Він притаманний будь-якій шкірі Crazy Horse: звичайній, Max, Vantaggio або Reptilia.

Ми коротко розповіли про переваги та недоліки анілінової та напіванілінової шкіри. Купувати їх чи ні – вибір за майстром. При грамотному догляді та щадній експлуатації виріб радуватиме свого власника. А все, що потрібне для роботи з цим матеріалом, можна купити на нашому сайті.

Рекомендовані товари
Bahtarma