Кожен досвідчений майстер може впевнено заявити, що інструменти для обробки шкіри - це помічники, без яких важко уявити створення якісних шкіряних виробів. Вони дозволяють не лише прискорити кожен етап виробництва, але й зробити все чітко та акуратно.
Інтернет-магазин «Бахтарма» з радістю забезпечить Вас усім необхідним допоміжним комплектом інвентарю. І, наперед турбуючись про порядок на Вашому робочому місці, ми пропонуємо купити органайзер для інструментів. Адже згодом, кількість пристосувань буде зростати, а хаотичне їхнє розташування лише відволікатиме Вас від основного процесу.
Наприклад, Ви вже купили натуральну шкіру з доставкою в нашому магазині, і у вас є ідея дизайну майбутнього виробу. Але, на жаль, підручні засоби не завжди можуть виправдати Ваші очікування на шляху реалізації задуманого, і ось тут на допомогу приходять спеціально призначені інструменти для обробки шкіри. Їх чимала кількість, а терміни можуть здатися абсолютно незрозумілими. Давайте розбиратися разом.
Часто ми чуємо питання від клієнтів: «Що таке шорний поні?» Простими словами це дерев'яні лещата для шкіри, які фіксують виріб, що дозволяє звільнити руки під час його пошиття. Даний інструмент значно полегшує процес роботи з багатошаровими моделями шкіряних виробів, служить так званою «третьою рукою».
Після вищезгаданого «поні» йде не менш важливий атрибут шкіряного ремесла — гумовий молоток. Застосовується для пробивання отворів у шкірі, а відбитки штампів з його допомогою будуть чіткими. Сюди ж належить киянка дерев'яна. Чим більшою буде вага молотка, тим потужнішим буде удар.
Купити слікер для шкіри стане ще одним виправданим кроком до створення ідеального виробу. Він швидко і легко справляється із завданням полірування урізу шкіри різної товщини. У колі фахівців носить просту назву «гладилка».
Голки для ручної прошивки шкіри дозволяють створювати красиві та акуратні шви. Слід враховувати, що чим тонший матеріал, тим тонша має бути голка та нитка. Ручна голка для шкіри відрізняється певним скосом (найчастіше, 45 градусів), служить для легкого проколювання та естетичного шва.
Ось, власне, і все, абсолютно нічого складного. Пам'ятайте, що на всі запитання завжди готові відповісти наші консультанти. Дуже сподіваємося, що ця стаття допомогла Вам розібратися з основним допоміжним інструментом, і надалі дозволить Вам визначити міру необхідності кожного з них. «Бахтарма» - невпинний помічник на шляху до досконалості Ваших виробів!